#dom
#sprzedaż
680 000 PLN

będzino
ul Będzino
Nr oferty: 4402170
Powierzchnia: 540.00 m2
Liczba pokoi: 9
Pow. działki: 45182.00 m2
Rok budowy: 1984
Internet: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Nieruchomość zabudowana położona w miejscowości Będzino, pow. koszaliński, województwo zachodniopomorskie.

Posesja znajduje się około 4 km od morza, najbliższą nadmorską miejscowością turystyczną jest Sarbinowo. Do Sarbinowa dotrzemy w ciągu 5 minut samochodem, jazda rowerem zajmie 15, pieszo ok.40.

Znajduje się 15 km od Koszalin, 25 km od Kołobrzegu, w pobliżu znajdują się miejscowości nadmorskie: Sarbinowo, Mielno, Chłopy, Ustronie Morskie, Gąski, Łazy.

Jest to świetna baza wypadowa dla całego pasa nadmorskiego w okolicach Koszalin – Kołobrzeg.

Nieruchomość jest idealna dla wielopokoleniowej rodziny lub dla osób, które zainteresowane są połączeniem domu mieszkalnego z prowadzeniem biznesu.

Idealnie nadająca się na gospodarstwo agroturystyczne, dom seniora lub inną działalność np. produkcyjną.

Posiadłość składa się:

Z dużego o domu wolnostojącego, o powierzchni 540 m2, trzykondygnacyjnego, z 9 dużymi pokojami oraz 5 łazienkami z wc oraz 2 toalety. Bez większego trudu można zagospodarować przestrzeń i uzyskać nawet około 20 pokoi. Ściany zewnętrzne wybudowane zostały z cementowego pustaka i cegły pomiędzy nimi znajduje się warstwa izolacyjna. Pomimo tego, że elewacja wymaga wykończenia, dom ma dobrą termoizolację. Okna z PCV. Dom ogrzewany centralnie piecem na pelett. Kanalizacja: zbiornik przepływowy.

Budynku z funkcją usługowo-produkcyjną o powierzchni użytkowej 280 m2, w którym prowadzona była działalność gospodarcza. Budynek po generalnym remoncie w 2003 roku, nowe instalacje, siła, pomieszczenia przystosowane do prowadzenia produkcji, ogrzewany z kotła gazowego. Budynek jest ocieplony, na piętrze budynku znajduje się niezagospodarowana i otwarta przestrzeń o podobnej powierzchni. Budynek ten może być śmiało zaadaptowany np. apartamenty do wynajęcia w sezonie i nie tylko.

Budynku gospodarczego o powierzchni około 300 m2, budynek składa się z trzech części: warsztat, garaż i magazyn ok 200 m2 i wys. 5 m

Budynki otacza piękny bukowy starodrzew oraz drzewa owocowe, za którymi znajduje się staw o pow. ok 20 arów

Cała posiadłość znajduję się na działce o powierzchni 4,5182 ha, część powierzchni  użytkowana jest  rolniczo.

Dojazd: od Koszalina jedziemy do Będzina krajową 11, za Będzinem mijamy stację benzynową, około 1200 metrów za stacją skręcamy w prawo, po przejechaniu około 500 metrów skręcamy w lewo w drogę szutrową i jesteśmy przy nieruchomości.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą w naszym biurze Nieruchomości.

Nieruchomość po opieką Pośrednika Nieruchomości nr lic. Zaw. 14825.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny oraz jest zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

 

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Iza Padniewska

Tel. 533 353 210

Piotr Solski

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gadomska - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook