#dom
#sprzedaż
590 000 PLN

skwierzynka
ul Skwierzynka
Nr oferty: 4402230
Powierzchnia: 147.14 m2
Liczba pokoi: 5
Pow. działki: 255.00 m2
Rok budowy: 2018
Internet: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Domy nad morzem - Zamieszkaj nad morzem ale w mieście
Dom wykończony pod klucz.

Koszalin - Skwierzynka

MIejscowość położona w odległości od Nadomrskich Kurortów Turystycznych:

Łazy i Mielno - ok. 10 km

Sarbinowo - ok. 15 km

Dąbki, Gąski - ok. 20 km

Darłówko, Ustronie Morskie - ok. 30 km

Kołobrzeg - 40 km

Nowoczesne, nietuzinkowa bryła, fantastyczny dojazd
 
Dodatkowym atutem tej lokalizacji są wspaniałe tereny leśne, liczne szlaki rowerowe i niezliczone jeziora.
Gratka dla każdego amatora sportów wodnych i wycieczek rowerowych.
To wszytko latem, a zimą oferujemy, nowoczesny, energooszczędny, doskonale ocieplony dom.
Dom choć poza miastem to do Koszalina zaledwie kilka kroków.

Komunikacja autobusowa, sklepy, kina, puby, restauracje, wszytko czego dusza zapragnie w zasięgu ręki.
A do tego cisza i spokój.

W domu znajduje się salon z aneksem kuchennym oraz cztery sypialnie, dwie łazienki z wc, toaleta, wbudowany garaż, kotłownia.

Jest oferta domu pod klucz: ściany pomalowane, zainstalowane wszelkie ganizdka, baterie, wykończone łazienki, oraz podłogi.

Kupując ten dom wystarczy się wprowadzić, wnieść meble, rzeczy osobiste i mieszkać.

Przed domem znajduje się działka do wspólnego użytkowania z dwoma innymi domami, na której będzie wydzielone miejsce parkingowe.

 Nietuzinkowy projekt zastosowane bardzo dobre materiały i nowoczesne technologie sprawią , że jest to wyjątkowa  jedyna w swoim rodzaju oferta domu na całym rynku koszalińskim.

Dom został zaprojektowany i wyposażony w technologie i systemy niezbędne do funkcjonowania inteligentnego domu.

W domu zostanie zainstalowany w pełni działający system alarmowy (z centralką i manipulatorem), który może zostać połączony z funkcjami pozwalającymi na: podnoszenie lub opuszczanie rolet zewnętrznych itp. za pomocą telefonu.

W domu zostanie rozprowadzona instalacja: antenowa (tw. satalitarna oraz naziemna), instalacja komputerowa,. Dodatkowo w salonie zostanie wykonany tzw. tunel telewizyjny, który umożliwi montaż wiszącego telewizora bez zbędnych kabli wiszących na scianie.

Dom został wybudowany z suporeksu, ściany zewnętrzne ocieplone styropianem grafitowym ARBET (15cm, współczynnik przenikania ciepła U32  ). Wszystkie stropy w domu wylewane.

Konstrukcja dachu drewniana, na dachu materiały z górnej półki, na powierzchniach skośnych gont bitumiczny (firmy TECHNONIKOL) na płaskich papa termozgrzewalna (firmy TECHNONIKOL) . Dach ocieplony pianką natryskową, otwarto komórkową  (kanadyjskiej firmy ICYNENE), współczynnik przenikania ciepła U24.

Fundamenty domu zostały rewelacyjnie zaizolowane, wylane mieszkanką betonu z domieszką specjalistycznego środka zapewniającego wodoszczelność i ochronę betonu PENETRON ADMIX. Dodatkowo ława fundamentowa wyłożona jest specjalnymi matami posiadającymi właściwości przeciwwilgociowe oraz termiczne. Fundamenty zaimpregnowane specjalnym preparatem oraz pokryte folią kubełkową oraz zaizolowane styropianem aqua. Można powiedzieć że izolacja pozioma i pionowa fundamentów zbliżona jest do konstrukcji basenu.

W domu wszystkie ściany zostaną pokryte tynkami wapienno-cementowymi.

OKNA: w domu zastosowane nowoczesne i wysokiej jakości okna PCV firmy AMBERLINE (kolor antracytowy) z ciepłą ramką, okna są 7 komorowe i 3 szybowe, klamki  posiadają zabezpieczenia antywłamaniowe, oraz stopniowanie uchyłu.  Zainstalowany ciepły parapet (pod samodzielny montaż parapetów wewnętrznych)

Drzwi zewnętrze oraz brama garażowa, firmy KTM, drzwi wejściowe posiadają rygle antywywarzeniowe, 2 zamki, brama garażowa elektryczna z mechanizmem elektrycznym, na pilota.

Elewacja: pokryta pucem, pomalowana w odcieniach szarości, brązu i beżu. Niektóre elementy elewacji oraz kominy pokryte czerwoną płytką ceglaną ręcznie formowaną (firmy Wienerberger).

Do każdego domu będzie przynależało miejsce parkingowe, znajdujące się na prywatnej wewnętrznej drodze dojazdowej znajdującej się przed domem (udział w prawie własności działki)

OGRZEWANIE: w całym domu przewidziano ogrzewanie podłogowe, w łazienkach dodatkowo będzie możliwość zainstalowania grzejnika (np. szczebelkowego)

Piec: w kotłowni zostanie zainstalowany nowoczesny dwufunkcyjny kocioł gazowy.

Dom składa się z:

Parter:

- salonu z aneksem kuchennym na parterze (powierzchnia 24,22 m2), w którym znajduje się pomieszczenie pod schodami idealne na małą spiżarnie

-toalety, kotłowni, przedsionka i garażu (powierzchnia garażu 14,48 m2).

I piętro:

 Sypialni (15,06 m2)

Sypialni (13,98 m2)

Sypilani (11,38 m2)

II piętro:

Sypialni (15,80m2) oraz łazienki.

 Od frontu, nie będzie ogrodzeń pomiędzy domami, wolna otwarta przestrzeń na której będzie działka wraz z wewnętrzną drogą prywatną oraz miejscami parkingowymi.

Od tyłu działki będą oddzielone od siebie małym murkiem (2 metry od budynku) oraz siatką powlekaną PCV.

Powyższa oferta charakter informacyjny oraz jest zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Oferta pod opieką Pośrednika nr lic. 14825.

 

 

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Iza Padniewska

Tel. 533 353 210

Piotr Solski

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gadomska - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook