#dom
#sprzedaż
1 170 000 PLN

stare bielice
ul Akacjowa
Nr oferty: 4402519
Powierzchnia: 189.60 m2
Liczba pokoi: 6
Pow. działki: 1921.00 m2
Rok budowy: 2008
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Dom jednorodzinny na dużej, zagospodarowanej działce, Stare Bielice k. Koszalina.  Dom o pow. użytkowej 162,90 m2 składający się z 6-ciu pokoi + salon posadowiony na dużej, ponad 19 arowej działce. Na parterze mamy salon z jadalnią, kuchnię, 3 pokoje, przedpokój, garaż dwustanowiskowy. Na piętrze mamy 3 pokoje, garderobę łazienkę. 

Nieruchomość oprócz budynku mieszkalnego zawiera również dwustanowiskowy garaż, szklarnię, budynek techniczny, wiatę na śmieci. Każda część nieruchomości jest przemyślana i wykonana z dużą starannością.

Nieruchomość zbudowana z dużą starannością pod własne potrzeby. Zdecydowanym atutem jest rozkład działki, na której mamy do dyspozycji obszary takie jak:

- część rekreacyjna, obsiana trawą - idealne miejsce do zabawy dla dzieci

- część grilowa, fragment działki z wiatą, stołem i ławkami

- część warzywna, dobrze utrzymany ogród warzywny sprawia, że dwuosobowa rodzina jest samowystarczalna.

Na działce jest sporo drzew owocowych dających przepyszne owoce. 

- W bryle budynku znajduje się dwustanowiskowy garaż. Mamy tu także osobny budynek garażowy z dwoma stanowiskami garażowymi oraz poddaszem. Ze względu na swoje usytuowanie i rozmieszczenie i budynek idealnie nadaje się np. na siedzibę firmy.

Nieruchomość położona na osiedlu domów jednorodzinnych w Starych Bielicach koło Koszalina w pobliżu drogi S11. Na wysokości tego osiedla droga przebiega poniżej gruntu dzięki czemu drogi na osiedlu jest cicho i przytulnie. Łatwy i szybki dojazd do centrum Koszalina zapewnia droga krajowa 6 (wjazd do Koszalina ulicą Szczecińską) oraz wiadukt nad S11 (dojazd przez Strefę Ekonomiczną). Ten drugi wjazd pozwala dostać się do centrum oraz na osiedle Przylesie w czasie ok. 10 minut. 

Łatwy mamy stąd również dojazd do miejscowości nadmorskich: ok. 15 minut samochodem do Mielna czy do Sarbinowa. 

Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825. 
Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Iza Padniewska

Tel. 533 353 210

Piotr Solski

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gadomska - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook