#dom
#sprzedaż
100 000 PLN

wojęcino
ul Wojęcino
Nr oferty: 4402038
Powierzchnia: 68.00 m2
Liczba pokoi: 3
Pow. działki: 1166.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Mam do zaoferowania dla Państwa dom mały dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w bardzo urokliwej i odosobnionej miejscowości Wojęcino, gm. Bobolice.

Jest to miejsce położone wśród lasów oraz pół, bardzo zielone i zaciszne miejsce idealne dla osób potrzebujących odrobiny wytchnienia od zgiełku miasta.

Miejscowość położona na terenie starego kompleksu pałacowo – parkowego, bardzo ładne i fajne ukształtowanie terenu, w bezpośrednim sąsiedztwie małe jeziorko oraz duży zbiornik retencyjny, z małymi mostkami oraz kaskadami. W okolicznych lasach dużo grzybów i świeżego powietrza.

Dom o niewielkiej powierzchni użytkowej 68 m2.

Na parterze domu: trzy oddzielne izby dwa pokoje oraz duża kuchnia w której znajduje się piecokuchnia starego typu (ceramiczne kafle), która ogrzewa ciepłą wodę oraz kuchnię; w pokojach drewniane podłogi, ściany malowane, piece ceramiczne; z kuchni wchodzi się do małej łazienki z wc.

Na piętrze znajduje się pokój z piecem ceramicznym, do wykorzystania część poddasza która nie jest zaadoptowana na powierzchnię mieszkalną.

Dom w stanie do remontu, niewyremontowana elewacja, dach nieocieplony, pokryty dachówką ceramiczną starego typu.

Na działce o powierzchni 1166 m2 wybudowany jest także budynek gospodarczy o powierzchni 47,8 m2. Budynek z czerwonej cegły.

Działka w większości zagospodarowany na ogródek warzywny. Na działce klika drzew owocowych.

Wraz z domem, sprzedawany jest udział w działce znajdującej się bezpośrednio przed domem, obecny właściciel wykorzystywał tą działkę jako mały ogród owocowo – warzywny.

Najłatwiejszy dojazd:

Jedziemy z Koszalina do Grzybnicy, tam skręcamy w prawo na Dargiń, tam skręcamy w lewo na Bożewnice, następnie skręcamy w prawo w drogę częściwo wyłożoną płytami jumbo, częściowo brukiem, jedziemy ok. 2,9 km. Dom znajduje się od na wprost od wjazdu do Wojęcina.

Oglądanie nieruchomości z Pośrednikiem nr lic. 14825

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Iza Padniewska

Tel. 533 353 210

Piotr Solski

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gadomska - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook