#działka
#sprzedaż
155 000 PLN

chłopska kępa
ul Chłopska Kępa
Nr oferty: 4401531
Powierzchnia: 2254.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Działka budowlana, Chłopska  Kępa gmina Świeszyno, posiadająca pozwolenie na budowę.

Przepieknie położona działka budowlana o pow. 2254 m2 na osiedlu domów jednorodzinnych. Kształt działki zbliżony jest do kwadratu. 

Nieruchomość polożona jest ok. 800 metrów od Jeziora Czarnego, znanego i lubianego miejsca odpoczynku koszalinian i mieszkańców okolicznych miejscowości. Jezioro to o pow. 8,2 ha leży w kompleksie leśnym polożone jest na pokładach borowiny. Można tu, na łonie natury, zażywać kąpieli, które w innych miejscach kosztują fortunę.

Jest to zdecydowanie lokalizacja dla osób ceniących sobie naturę. Zaledwie 250 metrów do potężnego kompleksu leśnego, pełnego grzybów, jagód, zwierząt i wszelkich dóbr natury. W niedużej odleglości od działki znajduje się kilkanaście, różnej wielkości jezior, z których część jest typowo wędkarskimi. 

Dojazd do działki drogą gminną, utwardzaną. W pobliżu znajdują się domy jednorodzinne. 

Odleglości:

- Koszalin: 10 km

- Mielno: 25 km

Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Iza Padniewska

Tel. 533 353 210

Piotr Solski

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gadomska - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook