#działka
#sprzedaż
64 000 PLN

darłowo
ul Osiedle Bema
Nr oferty: 4402041
Powierzchnia: 270.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Działka budowlana o pow. 270 m2 pod zabudowę szeregową położona na osiedlu Bema w Darłowie.

Działka przeznaczonych pod zabudowę szeregową jednorodzinną z usługami, w tym turystyczne. Uzbrojenie: prąd, woda, gaz, kanalizacja w drodze. Po sąsiedzku z prawej strony stoi budynek mieszkalny, po lewej stronie znajduje się działka niezabudowana, dalej budynek. Dojazd do działki drogą z polbruku. Odległość od centrum miasta 1 km, od morza 2,5 km. Działka idealna jako inwestycja! Po sąsiedzku budynek wynajmowany wczasowiczom!

Osiedle Bema w Darłowie uzyskało nowy blask. Powstało nowe rondo, ścieżka rowerowa łacząca to osiedle m.in. z Darłówkiem Wschodnim. Idealne miejsce dla osób, które chcą wypocząć w spokoju a jednocześnie w czasie kilku (samochodem) lub kilkunastu (rowerem) minut być na plaży. 

Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika. nr licencji: 14825.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Iza Padniewska

Tel. 533 353 210

Piotr Solski

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gadomska - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook