#działka
#sprzedaż
179 000 PLN

koszalin
ul Rokosowo
Nr oferty: 4402065
Powierzchnia: 396.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Działka budowlana o pow. 400 m2 w centrum lubianego osiedla Rokosowo w Koszalinie. Działka w kształcie zbliżona do prostokąta. Nieruchomość jest ogrodzona, bez nasadzeń, porośnięta trawą. Dojazd do posesji drogą asfaltową. Działka zlokalizowana jest w pobliżu kościoła Św. Wojciecha

Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego teren elementarny, na którym znajduje się działka jest przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną do 3 kondygnacji nadziemnych z powierzchnią zabudowy do 40% powierzchni działki.

Rokosowo to jedno z bardziej ulubionych miejsc do mieszkania w Koszalinie. Dogodna infrastruktura miejska, komunikacyjna sprawiają, że łatwo dostać się stąd zarówno do centrum miasta jak i do kompleksów leśnych Góry Chełmskiej. Idealne miejsce dla ludzi ceniących z jednej strony spokój a z drugiej strony dobrzez skomunikowane miejsce z centrum.

Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825 


Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Iza Padniewska

Tel. 533 353 210

Piotr Solski

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gadomska - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook