#działka
#sprzedaż
210 000 PLN

koszalin
ul Grabowa
Nr oferty: 1001240
Powierzchnia: 689.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Atrakcyjna działka budowlana, o powierzchni 689 m2, w malowniczym położeniu znajdująca się przy lesie. Działka ta znajduje się bezpośrednio przy parku na Rokosowie na rogu ulic Grabowej i Wiązowej w Koszalinie. Jej nieregularny kształt daje możliwość budynku wolnostojącego 1- rodzinnego o indywidualnym projekcie. Sieci uzbrojenia terenu znajdują się bezpośrednio przy działce. Częściowo na działce oraz obok znajdują się stare drzewa. Działka posiada plan zagospodarowania przestrzennego z symbolem: 58 MJ, przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo, nr lic. zaw. 45. Właściciel posiada ważne dokumenty warunków przyłączenia instytucji branżowych.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Iza Padniewska

Tel. 533 353 210

Piotr Solski

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gadomska - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook