#działka
#sprzedaż
972 929 PLN

koszalin
ul Łabusz
Nr oferty: 4402213
Powierzchnia: 11300.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Działka o pow. 1,13 ha nad samym jeziorem na rezydencję lub inwestycję. Piękna, rozlegla działka nieruchomość w idealnym, kwadratowym kształcie. Prąd i woda w odległości 130 m2 od działki. Działka jest płaska, porośnięta trawą. Ponieważ nieruchomość przylega do wału przeciwpowodziowego na działce jest cisza i spokój a z wysokości 1-go piętra (z balkonu albo z tarazu) będzie przepiękny widok na jezioro Jamno. Dojazd do posesji drogą betonową z płyt.

Okoliczne działki już są powoli zabudowywane i powstaje kameralne osiedle dla osób ceniących spokój i ciszę. Z naszej działki jest ok. 500 m do mariny w Łabuszu oraz, przez jezioro, 2,5 km do Mielna.

Łabusz od kilku lat został wcielony do miasta Koszalina czyli mieszkamy nad jeziorem w klimatach niemalże wiejskich ale jednocześnie na terenie miasta. 

Jezioro Jamno to 9-te pod względem jezioro w Polsce położone pomiędzy miejscowościami Koszalin, Mielno, Łazy i Osieki.  Zbiornik ten jest ulubionym miejscem dla żeglarzy z okolicznych marin. 

Ze względu na położenie, działka nadaje się również na inwestycję. Mógłby tu funkcjonować hotel lub pensjonat szczególnie dla osób lubiących żeglarstwo. 

Cena dzialki zawiera 23% VAT.

Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Iza Padniewska

Tel. 533 353 210

Piotr Solski

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gadomska - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook