#działka
#sprzedaż
400 000 PLN

koszalin
ul Osiedle Jamno-Łabusz
Nr oferty: 4402502
Powierzchnia: 3452.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Działka nad Jeziorem Jamno, pow. 3452 m2. Vis a vis  Mielna przez jezioro: 3,4 km  i Łaz przez jezioro 2,4 km.  Pięknie położona działka z ekspozycją na jezioro. Kształt działki zbliżony do prostokąta. Dojazd do działki drogą utwardzoną.

Brak Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

Według Studium teren przeznaczony jest pod tereny sportu i rekreacji, obiekty mieszkalne i usługowe.

Funkcja dominująca: uslugi turystyki i rekreacji, w tym turystyki wodnej (przystań wodna), mieszkalnictwo jednorodzinne.

Funkcje uzupełniające: usługi sportu, budynki rekreacji indywidualnej, wydzielone powierzchnie parkingowe, polany rekreacyjne i namiotowe, parkingi karawaningowe.

Struktura przestrzenna: wolnostojące obiekty obsługi turystycznej oraz komponowane zespoły budynków rekreacji indywidualnej.....

Media: gaz - brak, kanalizacja - brak, woda - wodociąg w drodze odległości ok. 120 m, energia elektryczna - w drodze w odległości ok. 120 m. Oferowana nieruchomość to obecnie enklawa ciszy i spokoju. Przy odpowiedniej aranżacji może stać się ciekawą bazą wypadową nad morze. 

Isnieje możliwość dokupienia sąsiednich działek by otrzymać łącznie powierzchnię: 1,13 ha.

Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825.
Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Iza Padniewska

Tel. 533 353 210

Piotr Solski

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gadomska - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook