#działka
#sprzedaż
190 000 PLN

koszalin
ul Lubiatowska
Nr oferty: 1903209
Powierzchnia: 792.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

DZIAŁKA Z WYDANYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ ORAZ PROJEKTEM NOWOCZESNEGO BUDYNKU MIESZKALNEGO JEDNORODZINNEGO WOLNOSTOJĄCEGO Z GARAŻEM DWUSTANOWISKOWYM!!!

Nieruchomość położona w Koszalinie przy ul. Lubiatowskiej, os. Lubiatowo, w otoczeniu nowo powstającym domów jednorodzinnych. Działka o pow. 792 m2 w kształcie prostokąta.

Przy granicy działki znajdują się energia, woda, gaz, bezodpływowy zbiornik na nieczystości.

Na działkę została wydana decyzja: zatwierdzająca projekt budowlany i udzielający pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego z urządzeniami budowlanymi oraz został wykonany projekt architektoniczno- budowlany „DOM POD KAKAOWCEM” obejmuję budowę komfortowego parterowego domu z garażem dwustanowiuiskowym o powierzchni całkowitej: 160, 70m2.

Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny z jadalnią, kuchnia, 4 pokoje wiatrołap, hall, garderoba, łazienka z wc, wc, kotłownia, garaż dwustanowiskowy.

Projekt wyróżni się swoją nowoczesną, funkcjonalnością oraz bryłą. Podana cena obejmuje podatek VAT w stawce 8%. Pośrednik prowadzący (Lic.zaw.11698)

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Iza Padniewska

Tel. 533 353 210

Piotr Solski

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gadomska - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook