#działka
#sprzedaż
99 000 PLN

mścice
ul Klonowa
Nr oferty: 2701621
Powierzchnia: 1188.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

OFERTA BEZPOŚREDNIA – KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Działka 107/25 położona w kompleksie działek w miejscowości Mścice. Dojazd do działki jadąc drogą krajową nr 11 z Koszalin na Kołobrzeg w miejscowości Mścice skręcamy w kierunku na Dobiesławiec, na wysokości znaku koniec miejscowości Mścicie przy ulicy Klonowej działki znajdują się po prawej stronie drogi asfaltowej. Do działki wykonane przyłącze energetyczne. Kanalizacja i wodociąg w gruntowej drodze dojazdowej do działek. Możliwość zabudowy jednorodzinnej po uzyskaniu warunków zabudowy. W sąsiedztwie już wybudowane domy jednorodzinne. Koszalin w odległości 5,5 km, Mielno 7 km , jezioro Jamno w odległości 3,5 km. Wykonanie przyłączy na warunkach uzgodnionych indywidualnie z instytucjami branżowymi i gestorami sieci.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Iza Padniewska

Tel. 533 353 210

Piotr Solski

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gadomska - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook