#działka
#sprzedaż
123 000 PLN

stare bielice
ul Platanowa
Nr oferty: 0401926
Powierzchnia: 934.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje


 

Działka budowlana położona w Starych Bielicach bezpośrednio przy drodze gminnej. Dobry dojazd został położony polbruk, zjazd na działkę z drogi gminnej, na drodze znajdują się latarnie uliczne. Ciekawa informacją jest to że w cenie działki zawiera się projekt domu szkieletowego nazwa Głogowa 4 ( zakupił go obecny Właścicieli, zatem jeśli Ktoś chce wybudować taki dom wszystko jest już gotowe). Działka objęta jest decyzją o warunkach zabudowy niektóre z warunków:


  • nieprzekraczalna linia zabudowy 8 metrów od pasa drogowego

  • szerokość elewacji frontowej budynku do 18 m

  • wysokość budynku mieszkalnego do 10 m n pt

  • wskaźnik zabudowy – do 20% powierzchni działki

  • wjazd na działkę bezpośrednio z drogi gminnej


MEDIA: w drodze gminnej biegnącej przy granicy działki znajdują się: woda, kanalizacja, prąd, gaz na działce, w działce biegnie również światłowód.


Wjeżdżając do starych Bielic (skręcając z ulicy Szczecińskiej) jedziemy cały czas prosto drogą asfaltową, mijamy przedszkole znajdujące się po prawej stronie, następnie asfaltowa droga będzie skręcała w prawo, jedziemy prosto (od asfaltu skręcamy w lewo), po przejechaniu 500 metrów działka znajduje się po lewej stronie, bezpośrednio przy drodze.


Zapraszamy na prezentację z Pośrednikiem nr lic 14825.


 

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Iza Padniewska

Tel. 533 353 210

Piotr Solski

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gadomska - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook