#działka
#sprzedaż
170 000 PLN

stare bielice
ul Stare Bielice
Nr oferty: 1902691
Pow. działki: 1153.00 m2
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

OKAZJA OBNIŻKA CENY !!!

OFERTA DLA DEWELOPERA. ZABUDOWA SZEREGOWA (TRZY DOMY). 

Działka o pow. 1153m2, położona na prężnie rozwijającym się osiedlu domków jednorodzinnych w miejscowości Stare Bielice (bardzo urokliwa i prestiżowa część Bielic)wyasfaltowane ulice oświetlone latarniami gminnymi.

Działka w kształcie prostokąta, narożna ,teren równy, płaski porośnięty trawą. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa domów jednorodzinnych.

Działka nie posiada aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gm. Biesiekierz, teren przeznaczony jest na cele zabudowy mieszkaniowej.

Na działkę zostały wydane warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie trzech domów jednorodzinnych z garażami w zabudowie szeregowej wraz z infrastrukturą techniczną.

Dostępne media: woda, energia, kanalizacja gaz w drodze przyległej do działki (uzyskane warunki przyłącza: energetycznego, gazowego i wodnego). Wykonanie przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.

Dojazd do działki droga asfaltową. Nieruchomość znajduje się od drogi krajowej Koszalin- Szczecin ( trasa nr 6) w drugiej linii zabudowy za salonem samochodowym Mercedesa.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Iza Padniewska

Tel. 533 353 210

Piotr Solski

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gadomska - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook