#komercyjne
#sprzedaż
419 000 PLN

koszalin
ul Modrzejewskiej
Nr oferty: 4401206
Powierzchnia: 130.00 m2
Liczba pokoi: 3
Internet: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

W lokalu funkcjonuje przedszkole, możliwość zakupu lokalu wraz z najemcą.

Lokal użytkowy położony na parterze kamienicy przy ulicy Modrzejewskiej w Koszalinie, znajduje się w centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie  teatru, sklepów, lokali gastronomicznych.

W bezpośrednim sąsiedzwie w każdy wtorek oraz piątek działa kwitnący rynek koszaliński, który odwiedzają liczni mieszkańcy Koszalina i okolic.

W planie zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z usługami. W lokalu można prowadzić każdego rodzaju działalność usługową.

Jest to ciekawa nieruchomość ponieważ łączy w sobie funkcję usługową z mieszkalną. Zanim lokal został przystosowany pod potrzeby przedszkola składał się z dużej sali sprzedaży, korytarza z drzwiami na tyłach budynku, łazienki z WC w której znajduje się piec gazowy oraz oddzielnych dwóch pokoi, łazienki z wc oraz pomieszczenia socjalnego mogących stanowić odrębne biuro lub mieszkanie.

W lokalu była prowadzona apteka, są wydane wszelkie pozwolenia, zgody i opnie związne z prowadzeniem takiej działalności.

W lokalu istnieje możliwość załadunku lub rozładunku towarów z poziomu zero, na zapleczu osobne drzwi prowadzące do sali sprzedaży lub do biura.

Wysokość pomieszczeń: 4,10 metra

Na podłogach terakota, ściany malowane.

Zdjęcia mogą przedstawić stan techniczny niezgodny z aktualnym stanem, ze względu na przystosowanie lokalu pod obecną działalność.

Ogrzewanie gazowe, okna PCV, wentylacja, klimatyzacja, instalacja alarmowa.

 

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Iza Padniewska

Tel. 533 353 210

Piotr Solski

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gadomska - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook