#komercyjne
#sprzedaż
1 184 000 PLN

koszalin
ul BoWiD
Nr oferty: 4401554
Powierzchnia: 1480.00 m2
Pow. działki: 4600.00 m2
Rok budowy: 1975
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Obiekt byłego hotelu robotniczego wraz z zapleczem kuchennym i jadalnią położony w pobliżu strefy przemyslowej miasta. powierzchnia obiektu to: 1180 m2 + 280 m2 w przyziemiu.. 

Idealna lokalizacja na:

- siedzibę firmy

- ośrodek hotelowo - konferencyjny

- dom weselny. 

Obiekt sklada się z dwóch budynków: 3 piętrowego budynku administracyjno- biurowego i stołówki z zapleczem. 

Rozpoczęto remont budynku. Wymieniono wszystkie okna na PVC z tym, że na klatce schodowej zastosowano okna aluminiowe. Wymieniono część instalacji elektrycznej oraz wyposażono obiekt w nowoczesny, elektronicznie sterowany system ogrzewania.  Zabezpieczono dach w budynku biurowym. W budynku biurowym zbito tynki, terakotę i przygotowano do połozenia instalacji lub do tynkowania. Trwają pracę porządkowe oraz ekspertyzy co potrzebnego zakresu remontu w budynku stołówki. 

Obiekt zlokalizowany na dużej, prawie półhektarowej działce. Daje to możliwości postawienia np. hali magazynowej czy produkcyjnej o pow. nawet do 1000 m2. 

Nieruchomość leży przy drodze wchodzącej w skład koszalińskiej obwodnicy w pobliżu strefy ekonomicznej dając duże możliwości dla pracowników bądź dla gości firm znajdujących się w strefie.

Zlecenie realizowane pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Iza Padniewska

Tel. 533 353 210

Piotr Solski

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gadomska - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook