#komercyjne
#wynajem
2 100 PLN

koszalin
ul Piłsudskiego
Nr oferty: 1904240
Powierzchnia: 70.65 m2
Liczba pokoi: 3
Rok budowy: 1935
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Opis nieruchomości.

Prezentujemy Państwu na wynajem lokal biurowo – usługowy położony w Koszalinie przy ul. Piłsudskiego o powierzchni 70,65m2.

Lokal położony na parterze w III-kondygnacyjnej kamienicy z odrębnym wejściem bezpośrednio z ulicy.

Nieruchomość idealnie nadaje się na siedzibę kancelarii notarialnej, prawniczej, biura rachunkowego, biura ubezpieczeniowego, inną działalność biurową.

Lokal składa się z 3 pomieszczeń o powierzchni: 22,65m2, 25,35m2, 13,21m2, przedpokoju o pow. 5,33m2 oraz łazienki z wc o pow.4,11 m2.

Lokal znajduje się w stanie developerskim do indywidualnej aranżacji pomieszczeń.

Wymieniona została instalacja elektryczna, gazowa, wodno-kanalizacyjna. Okna PCV, ogrzewanie indywidualne z pieca gazowego.

W lokalu planowane jest założenie stylowej stolarki drzwiowej wewnętrznej.

Bezpośrednio przed lokalem znajduje się parking ogólnodostępny (strefa miejska, bezpłatna).

Nieruchomość położona w śródmieściu w dzielnicy kancelarii prawniczych oraz notarialnych, miejsce idealnie oddaje możliowości i potencjał przeznaczenia pod zbliżony charakter prowadzonych usług.

Kamienica odnowiona i pomalowana. W ciagu kamienic wzdłuż ulicy na parterzre znajdują się między innymi biura, natomiast na piętrach wyższych biura i lokale mieszkalne.

Czynsz najmu dla właściciela wynosi 2.100,- zł/miesiąc. Opłaty do wspólnoty wynoszą 320,- zł/miesiąc i zawierają fundusz remontowy, zaliczki na wodę, sprzątanie i zarządzanie częściami wspólnymi, itp. Dodatkowe opłaty to: energia elektryczna, ogrzewanie, podatek od nieruchomości z tytułu prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej. Preferowana umowa wieloletnia.

Prezentacja lokalu.

Prezentacja i oglądanie lokalu wyłącznie po uprzednim kontakcie z biurem. 

 

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Iza Padniewska

Tel. 533 353 210

Piotr Solski

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gadomska - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook