#komercyjne
#wynajem
2 300 PLN

koszalin
ul Połczyńska
Nr oferty: 0401829
Powierzchnia: 80.00 m2
Liczba pokoi: 4
Internet: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Lokal usługowy na wynajem w Koszalinie przy ulicy Połczyńskiej o powierzchni 80 mkw.

Lokalizacja jest idealna, ponieważ obiekt znajduje się przy drodze asfaltowej z dala od zgiełku, a jednocześnie do centrum miasta jest ok 10 minut drogi. Na ofertę składają się cztery pomieszczenia, w tym sala główna 43 mkw, pokój, socjal , WC. Budynek jest w dobrym stanie, ocieplony, dla bezpieczeństwa w oknach znajdują się kraty, oraz podłączony jest alarm. W pomieszczeniu głównym znajduje się licznik wody i koza ( dogrzewany jest nią lokal). Teren jest ogrodzony z każdej strony.

Czynsz miesięczny do właściciela wynosi 2300 zł, dodatkowo płatne media według zużycia woda i energia, gazu nie ma, w budynku znajduje się prąd/ sila, nowa instalacja elektryczna, podatek roczny  wynosi ok 1680 zł.

Na placu znajduje się wiata o powierzchni 60mkw, kanał najazdowy, plac roboczy przed warsztatem jest zadaszony.


Zapraszamy na prezentację tylko z Pośrednikiem nr lic. 14825


  

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Iza Padniewska

Tel. 533 353 210

Piotr Solski

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gadomska - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook