#mieszkanie
#sprzedaż
129 000 PLN

białogard
ul Bolesława Śmiałego
Nr oferty: 4402518
Powierzchnia: 30.38 m2
Liczba pokoi: 1
Rok budowy: 1985
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Mieszkanie, 30,5 m2, 1-pokojowe z dużą kuchnią na parterze budynku. Białogard. Mieszkanie nadaje się do własnej aranżacji. Rozpoczęto remont pomieszczeń. Skuta została podłoga w łazience jako przygotowanie pod nowe kafle. Przy większym remoncie można się pokusić o zmianę przeznaczenia. Z kuchni można zrobić sypialnię a w salonie zrobić aneks.  Mieszkanie słoneczne, jednostronne. Parter, na którym położony jest lokal jest na tyle nisko, że wejdzie z łatwością nawet osoba, która ma trudności z chodzeniem. Z drugiej strony mieszkanie jest na tyle wysoko, że nikt nie zagląda do okien. 

Budynek, w którym zanjyde się mieszkanie, pochodzi z lat 380-tych ubiegłego wieku. Typowy blok, dobrze administrowany i utrzymany w dobrej kondycji. Do mieszkanie przynależy piwnica. Przed blokiem sporych rozmiarów ogólnodostępny parking. 

Miasto Białogard to urokliwe, 25-cio tysięczne miasteczko położone w dorzeczu Parsęty.  Może to być ciekawe miejsce do wypadów nad morze. Mamy stąd 35 km do Kołobrzegu.

Odległości: 

- Koszalin: 30 km

- Szczecin: 140 km

- Morze Bałtyckie: 35 km do Kołobrzegu.

Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825. Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Iza Padniewska

Tel. 533 353 210

Piotr Solski

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gadomska - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook