#mieszkanie
#sprzedaż
350 000 PLN

bonin
ul Bonin
Nr oferty: 0401788
Powierzchnia: 90.64 m2
Liczba pokoi: 4
Rok budowy: 2006
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Mieszkanie czteropokojowe z możlliwością łatwego podzielenia na dwa odrębne lokale mieszkalne. Pierwotnie były dwa niezależne mieszkania.  Lokal  ma założone dwie odrębne  księgi wieczyste. Znajdują się również dwie łazienki. Jedna łazienka wyposażona w wannę a druga w brodzik. Jeżeli ktoś chce mieszkać jak w domku, to ta oferta jest idealna. Parter, niezależne wejście, ogródek przy domu. Teren całego budynku ogrodzony, wyłacznie dla mieszkańców budynku. Mieszkanie jest również podzielone na dwie części, które można nazwać nocną i gościnną. W przypadku inwestycji jako mieszkanie do wynajmu można w nim zakwaterować dużą rodzinę lub grupę pracowników.  W przypadku chęci zakupu jednego z lokali, drugi musi być sprzedawany w tym samym terminie. Bonin jest jak osiedle Koszalina, dobrze skomunikowany z miastem. W miejscowości są sklepy spożywcze, przychodnia lekarska, szkoła podstawowa, przedszkole, park, " Orlik", Kościół. Prezentacja oferty po wćześniejszym umówieniu z Pośrednikiem. Licencja zawodowa nr 3081. 

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Iza Padniewska

Tel. 533 353 210

Piotr Solski

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gadomska - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook