#mieszkanie
#sprzedaż
384 204 PLN

koszalin
ul Połczyńska
Nr oferty: 4001058
Powierzchnia: 38.04 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro: 3
Rok budowy: 2021
Internet: Tak
Winda: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Poszukujesz nowoczesnego wnętrza? Chciałbyś mieszkać w centrum miasta? Blisko morza? Mamy coś dla Ciebie!

 

Wyjątkowe i ekskluzywne  apartamenty w samym centrum miasta !!!

Bliskość morza !!!

Zakup zwolniony z podatku PCC !!!

Kupujący nie płaci prowizji !!!

 

Ceny podane w wartościach netto.

Podatek VAT 8%.

 

 

Inwestycja realizowana jest w Śródmieściu Koszalina przy ulicy Połczyńskiej, w sąsiedztwie teatru i nowo powstającego Hotelu Verde City, o kilka kroków od parku oraz Liceum Ogólnokształcącego im. S. Dubois. W najbliższej okolicy znajdują się również wszystkie instytucje użyteczności publicznej tj. Ratusz, Poliklinika, Sąd oraz targowisko miejskie i szereg lokali gastronomicznych.

 

Zaprojektowano dwie eleganckie, komfortowe, nowoczesne - 5 piętrowe kamienice, wyróżniające się na tle innych inwestycji, o lekkiej formie, ale luźno nawiązującej do okolicznych zabudowań.

 

W obu budynkach zaprojektowano łącznie 90 lokali mieszkalnych, 8 lokali usługowych, trzy hale garażowe (w tym jedna na  parterze), komórki lokatorskie, rowerownie oraz cichobieżne windy z poziomu hal garażowych.

 

Zróżnicowany metraż od 33 m2 do 118 m2, pozwala na dobór mieszkania wedle preferencji - każdy klient znajdzie tutaj lokal dla siebie!

 

Mieszkania zaprojektowano w taki sposób, by do wnętrza wpadało jak najwięcej światła dziennego, dzięki czemu pomieszczenia będą doskonale doświetlone i słoneczne.

W większości lokali uwzględniono możliwość wydzielenia niezależnego pomieszczenia kuchni - każdy z klientów będzie mógł zdecydować, w jakich pomieszczeniach czuje się najlepiej.

Dodatkowo, zaprojektowano garderoby oraz widne, przestronne łazienki Każde z mieszkań posiada balkon, taras lub loggię.

 

W celu zapoznania się ze szczegółami inwestycji oraz rozkładem poszczególnych mieszkań serdecznie zapraszamy do siedziby biura Partner Nieruchomości Sp. z o.o., ul. Zwycięstwa 46/U6 w Koszalinie, lub wizyty na naszej stronie internetowej.

  

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Iza Padniewska

Tel. 533 353 210

Piotr Solski

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gadomska - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook