#mieszkanie
#sprzedaż
395 000 PLN

sarbinowo
ul Nadmorska
Nr oferty: 4402097
Powierzchnia: 35.92 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro: 1
Internet: Tak
Winda: Tak
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Apartament nad Morzem Bałtyckim w Sarbinowie, 50 metrów od plaży i wspaniałych morskich fal.

Sarbinowo jest rozwijającą się i zyskującą na atrakcyjności miejscowością nadmorską. Nowo wybudowana, szeroka i po prostu ładna promenada oraz szeroka plaża wraz z  dobrze rozbudowaną bazą gastronomiczno-turystyczna oferują wszelkie wygody związane z pobytem nad morzem.

Bardzo dobra inwestycja dla osób szukających kliku dni  wytchnienia nad morzem lub pragnących mieszkać nad morzem w komfortowych warunkach.

Mieszkanie o powierzchni 36 m2 położone na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca łączącego w sobie funkcje mieszkalną z hotelową.

Nowoczesny budynek z licznymi przeszkleniami, windą i przyjemnym wystrojem, restauracją i strefą Spa oferuje wszelkie wygody związany z pobytem w nadmorskiej miejscowości. Na samym szczycie znjaduję się piękny i duży taras widokowy, z którego można podziwiać panoramę całego Sarbinowa oraz cieszyć się niezapomnianymi zachodami słońca.

Istnieje możliwość połączenia funkcji mieszkalnej i korzystania z prestiżowych i luksusowych usług oferowanych przez hotel lub po prostu potraktowania apartamentu jako dobrej inwestycji wraz z podpisaniem umowy operatorskiej związanej z wynajmem i obsługą mieszkania przez cały rok.

Apartament składa się z salonu (pokoju dziennego) wraz z aneksem kuchennym , dużej sypialni oraz łazienki z wc. Z mieszkani wychodzi się na na duży balkon, który wychodzi na wewnętrzny dziedziniec, dzieki czemu zawsze jesteśmy osłonięci przed wiatrami.

Mieszkanie jest w pełni wyposażone (całe wyposażenie widniejące na zdjęciach znajduje się w cenie apartamentu). W cenie znajdują się: pełne wyposażenie kuchni (sprzęty oraz meble) wraz z meblami i wyposażeniem pokoju, sypialni i łazienki.

Z apartamentem związana jest comiesięczna opłata do Wspólnoty Mieszkaniowej, aktualnie w kwocie 427 zł.

Zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i obejrzenia apartamentu.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Iza Padniewska

Tel. 533 353 210

Piotr Solski

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gadomska - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook