#mieszkanie
#sprzedaż
108 000 PLN

zegrze pomorskie
ul Zegrze Pomorskie
Nr oferty: 1904303
Powierzchnia: 48.30 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro: 1
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Oferujemy Państwu na sprzedaż w atrakcyjnej cenie mieszkanie położone w Zegrzu Pomorskim.

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,30m 2 w cenie 108.000,00 zł, składające się:  z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.
Mieszkanie położone na kameralnym osiedlu bloków wielorodzinnych w jednym z nich na pierwszym piętrze.
W salonie na podłodze płytki PCV, okna drewniane starego typu, na ścianach tapeta, drzwi wewnętrzne starego typu- całość wymaga wymiany.
W pokoju na podłodze płytki PCV, okno drewniane starego typu, na ścianach tapeta, drzwi wewnętrzne starego typu- całość wymaga wymiany.
W kuchni na podłodze płytki PCV, okno drewniane starego typu, na ścianach lamperia pomalowana farbą olejną, drzwi wewnętrzne starego typu, kuchenka  westwalka, dotyczczas użytkowana i ogrzewana drzewem. Woda podgrzewana z zasobnika typu bojler znajdującego się w łazience z wc, podgrzewana z piecyka kuchennego typu westwalka. Całość wymaga remontu, przeinstalowania, np. na kuchenkę elektryczną (indukcyjną) oraz zamontowania elektrycznego podgrzewacza wody.
W łazience z wc na podłodze gumoleum, na ścianach lamperia malowana farbą olejną.
W przedpokoju na podłodze płytki PCV, na ścianach i suficie boazeria. W przedpokoju znajduje się wnęka idealnie nadająca się pod szafę w zabudowie.

Koszty eksloatacyjne wynoszą 239,72 zł miesięcznie na które składa się: 106,30 zł- CO; 28,98zł- zaliczka na fundusz remontowy;  101,44 zł - zaliczka na cele administracyjne Wspólnoty Mieszkaniowej; 3,00 zł- energia elektryczna; woda oraz energia elektryczna - zgodnie ze stanem zużycia.

Nieruchomość z dużym potencjałem do własnej aranżacji i remontu.  

Zapraszam na prezentację.

Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Iza Padniewska

Tel. 533 353 210

Piotr Solski

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gadomska - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook