#mieszkanie
#wynajem
1 000 PLN

koszalin
ul Chopina
Nr oferty: 140859
Powierzchnia: 45.38 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro: 1
śledź ofertę Śledź ofertę

Informacje

Mieszkanie 2 pokojowe, położone na 1 piętrze z balkonem, osobne wejścia do pokoi.  Mieszkanie nieumeblowane. Ciepła woda z  junkersa. W łazience wanna, glazura i terakota starszego typu. Na wyposażeniu pralka,  lodówka, szafki kuchenne, kuchenka. Okna PCV-w całym mieszkaniu.

Czynsz najmu 1000 zł + czynsz do Wspólnoty 575 zł (w tym: woda, c.o.,śmieci),+ prąd, gaz wg zużycia. Wymagana kaucja - 1600 zł.

Mieszkanie położone w bloku wielorodzinnym w spokojnej dzielnicy miasta Nasz  Dom, wzdłuż ulicy Chopina miejsca parkingowe.

Oglądanie mieszkania z pośrednikiem.Najem tylko na warunkach najmu okazjonalnego!!

lic.zaw. 6732

Obsługa prawna transakcji najmu - jednorazowa opłata w wysokości jednomiesięcznego czynszu brutto dla biura nieruchomości.


Powyższa oferta nieruchomości stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

 
Wszytkie oferty na niniejszej stronie mają charakter informacyjny oraz są zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Kontakt

Iza Padniewska

Tel. 533 353 210

Piotr Solski

Tel. 600 429 787

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gadomska - NIERUCHOMOŚCI. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Facebook